O NAS

Kurs na żurawia wieżowego I Ż

Żuraw wieżowy Warunki przystąpienia do kursu na operatora żurawia wieżowego I Ż
 • skończone 18 lat
 • wykształcenie minimum podstawowe
 • badania lekarskie


 • Cel szkolenia z obsługi żurawia wieżowego
  Celem kursu jest przygotowanie do pracy przyszłego operatora żurawia wieżowego, przekazanie mu umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej, w taki sposób by bezpiecznie i świadomie użytkował urządzenie transportu bliskiego i kooperował nim wraz z hakowym sygnalistą i innymi współpracownikami. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego.

  Gdzie znajdę pracę jako operator żurawi wieżowych?
  Ze względu na miejsce pracy dzielimy żurawie na: portowe, pływające, kolejowe, warsztatowe, budowlane. I we wszytkich tych miejscach: na budowie, kolei, morzu, statku, w porcie i warsztacie czekają miejsca pracy przy obsłudze żurawia. Nie zamykaj się na nowe możliwości. Uprawnienia I Ż to na pewno ważny punkt twojego CV.

  Co obejmuje program kursu na żurawie wieżowe
  U nas nauczysz się jak ergonomicznie obsługiwać taką maszynę, jak przenosić żurawiem wieżowym ładunki w sposób bezpieczny, jak wykorzystać pomoc hakowego (kurs hakowego dokładamy do szkolenia na żurawie gratis), co należy wykonać przed przystąpieniem do pracy i po skończonej pracy na urządzeniu UTB, omówimy zagadnienia budowy i klasyfikacji żurawii wieżowych, urządzeń zabezpieczających, zawiesi i urządzeń wspomagających przeładunki. Pokażemy Ci jak bezpiecznie pracować jako operator żurawia wieżowego I Ż.

  Uprawnienia operatora żurawi wieżowych
  Kursant otrzymuje zaświadczenie ważne na terenie całej Unii Europejskiej w języku polskim i angielskim z opisanym programem szkolenia. Po zdanym egzaminie państwowym otrzymuje legitymację UDT, która bezterminowo uprawnia do obsługi żurawi I Ż na terenie całej Polski.

  Cena
  Kurs na żurawie wieżowe I Ż kosztuje 1700 zł (w tym egzamin UDT, materiały dydaktyczne i hakowy sygnalista gratis).
  CERTYFIKATY
  GALERIA
  KONTAKT
   
  Copyright by AWANS BHP