O NAS

Kurs na suwnice I S oraz II S

Suwnica SI Łódź kurs Kurs na suwnice I S
Suwnice sterowane z kabiny oraz wciagniki i wciągarki wg kategorii IW i suwnice według kategorii II S

Kurs na suwnice II S
Suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo, oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW

Warunki przystąpienia do kursu na suwnice I S oraz II S:
 • skończone 18 lat
 • wykształcenie minimum podstawowe
 • badania lekarskie


 • Cel szkolenia na operatora suwnic różnego rodzaju I S i II S

  Celem kursu jest przygotowanie wyspecjalizowanej kadry transportu bliskiego. Dzięki uprawnieniom Twoje szanse na znalezienie pracy przy budowie mostów, dróg czy też na magazynach i w centrach logistycznych wzrosną. Uprawnienia na różne typy i rodzaje suwnic I S bądź II S dadzą Ci szansę na awans lub utrzymanie wysokiej pozycji zawodowej.
  Solidnie przygotowujemy do egzaminu państwowego UDT.


  Program kursu na suwnice
  Na szkoleniu nauczymy Cię między innymi praktycznej obsługi urządzenia, czynności które należy wykonać przed przystąpieniem do pracy i po jej zakończeniu, współpracy z hakowym oraz podstaw przenoszenia ładunków i obsługi mechanizmów suwnicy. Na zajęciach teoretycznych zapoznamy Cię z informacjami o UDT i UTB, przestudiujemy budowę suwnic, ich klasyfikację oraz eksploatację. Poznamy obowiązki operatora suwnicy i hakowego sygnalisty oraz sprzęt przeładunkowy pomocniczy np. zawiesia. Zajęcia obejmują też zagadnienia BHP i konserwacji tego urządzenia.

  Uprawnienia operatora suwnic
  Kursant otrzymuje zaświadczenie ważne na terenie całej Unii Europejskiej w języku polskim i angielskim, z opisanym programem szkolenia. Po zdanym egzaminie państwowym otrzymuje legitymację UDT, która bezterminowo uprawnia do obsługi suwnic na terenie całej Polski.

  Cena
  Kurs na suwnice I S: 750 zł
  Kurs na suwnice II S: 650 zł
  CERTYFIKATY
  GALERIA
  KONTAKT
   
  Copyright by AWANS BHP