O NAS

Kurs na pilarki spalinowe

kurs pilarka spalinowa Warunki przystąpienia do kursu na pilarki spalinowe:
 • skończone 18 lat
 • wykształcenie minimum podstawowe


 • Czy na pilarza – operatora pilarek spalinowych, potrzebne są uprawnienia?
  Celem naszego kursu jest przygotowanie profesjonalnych operatorów pilarek spalinowych użytkujących urządzenie w sposób bezpieczny dla siebie i współpracowników.
  Wg. rozporządzenia Dz. U. nr 161 poz 1141 (Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej) aby legalnie obsługiwać piłę spalinową potrzebne jest specjalne przeszkolenie według ustalonego przez rozporządzenie programu. Pracownik nie może obsługiwać pilarki bez wymaganych i określonych w rozporządzeniu uprawnień.


  Czego nauczę się na kursie na pilarki spalinowe?
  Szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak budowa piły, techniki okrzesywania, oleje i smary używane do pilarki. Zdobędziesz też niezbędne wiadomości jak eksploatować i konserwować piłę. Praktyka obejmuje zajęcia w terenie przy użyciu pilarki spalinowej dotyczące technik ścinki, obalania drzew, okrzesywania i przerzynki drzew.

  Uprawnienia pilarza

  Kursant otrzymuje zaświadczenie ważne na terenie całej Unii Europejskiej w języku polskim, ewentualnie (na życzenie klienta) angielskim z opisanym programem szkolenia. Ukończenie szkolenia i odpowiednie uprawnienia pozwalają nam legalnie użytkować urządzenie.

  Cena: 200 zł
  CERTYFIKATY
  GALERIA
  KONTAKT
   
  Copyright by AWANS BHP